Контактирајте не


Кингдао Aedis ткаенини селотејп копродукции, ООД

адреса

Градење Б6, Lingang бр.1 патот, Окружниот Huangdao, Кингдао, Кина, 266.500

Е-пошта

henry.cheng@aedisduct.com

     sales@aedisduct.com

телефон

 0086-175-6192-3580

0086-532-86160502

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !